נורת פייס | The North Face

המוצר התווסף בהצלחה לסל הקניות


נורת פייס | The North Face

The North Face הוא מותג אמריקאי להנעלה, ביגוד, תיקים וציוד מחנאות וספורט. החברה החלה את דרכה בשנת 1966 כמותג המייצר ציוד לטיפוס, ובהמשך החל לייצר מוצרים נוספים. כיום מותג The North Face פונה בעיקר למטיילים, חובבי ספורט, טיפוס, גלישה ותרמילאים. מוצרי נורת' פייס נחשבים לאיכותיים ביותר, עם מבחר עשיר של פריטים המתאימים גם לתנאי שטח קשים וטיולים בטמפרטורות נמוכות.

סינון
Page:
  1. 1
  2. 2

מציג 60-1 מתוך 64 תוצאות

64תוצאות

סינון
Page:
  1. 1
  2. 2

מציג 60-1 מתוך 64 תוצאות

64תוצאות

The North Face נותן חסות לספורטאים ואתלטים מתחומי הספורט השונים כמו ריצה, טיפוס ועוד. בתחילה החל המותג לייצר רק ציוד וביגוד לתרמילאים ומטפסים, בהמשך נוספו מוצרים וציוד לסקי ובהמשך ציוד וביגוד למחנאות. כיום המותג נורת' פייס מציע מגוון עשיר של מוצרים לענפי ספורט שונים הכוללים נעליים, סנדלים, תיקים, בגדים ועוד. המוצר הבולט של המותג The North Face הוא המעיל הייחודי הידוע כמבודד קור ומתאים לתנאים קשים.

השם של המותג The North Face הוא מחווה לחלק הצפוני של הר הנמצא בחצי כדור הארץ הצפוני, שזהו מקום קר מאוד וקשה לטיפוס. הלוגו של החברה מזכיר הרים ועוצב בהשראת סלעי גרניט. אין ספק שמוצרי המותג The North Face הם איכותיים ביותר ומשלבים טכנולוגיות וחומרים ייחודיים המסבירים את הפופולריות של מוצרי המותג בכל רחבי העולם.