הוגו בוס | Hugo Boss

המוצר התווסף בהצלחה לסל הקניות


הוגו בוס | Hugo Boss

הוגו בוס הוא מעצב אופנה גרמני מוערך וותיק, אשר הקים את בית האופנה הנושא את שמו - Hugo Boss. המותג חי ובועט עוד משנת 1923 ומתמחה באופנת גברים ונשים ברמה הגבוהה ביותר. תג המחיר של המותג גבוה במיוחד, ומתאים לאנשים המעריכים אופנה ואיכות ללא פשרות. מוצרי המותג Hugo Boss הם ברמה בין לאומית עם שם נרדף לאיכות גבוהה ויקרה.

סינון
Page:
  1. 1
  2. 2

מציג 60-1 מתוך 75 תוצאות

75תוצאות

סינון
Page:
  1. 1
  2. 2

מציג 60-1 מתוך 75 תוצאות

75תוצאות

המותג שהחל כאופנת עילית ויוקרתית לגברים, עבר תהפוכות במהלך השנים, והוציא עוד שלושה קווי אופנה בולטים שזכו לפופולריות רבה בכל רחבי העולם. קווי האופנה הנוספים של המותג הוגו בוס הם בוס אורנג' המייצר ביגוד ספורטיבי, בוס בלאק, הנחשב לקו אופנה מתוחכם ומחויט ובוס גרין המייצר ביגוד ספורטיבי בלבד. מותג הוגו בוס הוותיק כיום מייצר מגוון סגנונות לבוש, החל מספורטיבי ועד מחויט קלאסי עם חותם משלו.

מבין מוצרי Hugo Boss תוכלו למצוא קולקציה משתנה השומרת באדיקות על סטייל ייחודי, פחות צבעוני ונוצץ, אלא יותר סגנון קלאסי עם צבעים גנריים, לדוגמה נעלי הוגו בוס בסגנון ספורטיבי, ז'קטים מחויטים וספורטיביים, חולצות טי שירט עם הלוגו של הוגו בוס מתנוסס בגאווה, תיקי צד לגברים ועוד. ניתן לראות שהקולקציה העכשווית של המותג בהחלט מתאימה לצעירים, כאלה שמעריכים איכות גבוהה ומוכנים לשלם עליה בהתאם.