קונברס אולסטאר | Converse All Star

המוצר התווסף בהצלחה לסל הקניות


קונברס אולסטאר | Converse All Star

מותג Converse All Star ובשם שכולנו מכירים – קונברס אולסטאר, הוא מותג אייקוני לנעלי בד אופנתיות. המותג החל את דרכו במאה הקודמת, עוד בשנת 1917, כאשר שיווק לראשונה נעלי בד גבוהות עם סוליות גומי לשחקני כדורסל. שחקן הכדורסל הראשון שאימץ באהבה את המותג Converse All Star הוא צ'ארלס ("צ'אק") טיילור, אשר התרשם מאוד מהעיצוב של נעלי אולסטאר והפך לפרזנטור שלו.

סינון
Page:
  1. 1
  2. 2

מציג 60-1 מתוך 74 תוצאות

74תוצאות

סינון
Page:
  1. 1
  2. 2

מציג 60-1 מתוך 74 תוצאות

74תוצאות

אין ספק שהעובדה ששחקן כדורסל אהוב שימש כפרזנטור של המותג קונברס אולסטאר, הקפיץ את הפופולריות שלהן, אך לאחר כמה שנים בצעו כמה שינויים בדגם המקורי, אחד השינויים הוא תוספת החתימה של צ'אק טיילור אשר הוטבעה בעיצוב, ובהמשך הנעליים קיבלו את השם צ'אק טיילור אולסטאר.

בשנת 1996 המותג Converse All Star יצר מהפכה גדולה. הנעליים שנמכרו עד אז בגוונים שחור לבן בלבד, החלו להימכר בצבעים נוספים. בהמשך גם יוצרו נעליים נמוכות יותר בסגנון סניקרס נמוך, שאף הן נעשו פופולריות מאוד, במיוחד לחובבי סניקרס נמוכות. כיום נמכרות נעלי קונברס אולסטאר המזוהות עם סמל הכוכב בכל רחבי העולם, עם הצלחה מסחררת שהפכה את הנעליים לפריט אופנתי ואהוב על צעירים.

בשנת 2003 חברת נייקי העולמית רכשה את מותג Converse All Star, והפכה אותו לסמל סטטוס של ממש, בעיקר לצעירים. לא בכדי נעלי אולסטאר הם הנמכרות ביותר בעולם, עם למעלה מ - 750 מיליון זוגות שנמכרו עד תחילת המאה ה- 21.