באלר | Balr

המוצר התווסף בהצלחה לסל הקניות


באלר | BALR

מותג באלר ההולנדי כבש את עולם האופנה, למרות היותו צעיר יחסית. המותג הוקם בשנת 2013 ויצר באזז בזירת האופנה, עם שלושה מייסדים שבהחלט יודעים מה הם עושים: דמי דה זיו, ג'ול מנדרס וראלף דה גאוס. שלושתם שחקני כדורגל לשעבר, ולכן הבגדים מתבססים על צבעים סולידיים ובעיקר שחור ולבן, המזוהים עם חייו של שחקן כדורגל. המטרה שלהם להעביר לקהל הרחב בעיצוביהם את אורח חייו של שחקן כדורגל ה - BALR.

סינון
Page:
  1. 1
  2. 2

מציג 60-1 מתוך 64 תוצאות

64תוצאות

סינון
Page:
  1. 1
  2. 2

מציג 60-1 מתוך 64 תוצאות

64תוצאות

החנות הראשונה של המותג BALR נפתחה באמסטרדם כחנות פופ-אפ ומהר מאוד הפך המותג לסמל סטטוס, בעיקר בגלל הפריטים הסולידיים המזוהים עם ענף הכדורגל והאופנה. אמנם המותג לא מייצר בגדי ספורט, אלא יותר סגנון אופנה יומיומית עם הרבה סטייל ודיוק בפרטים הקטנים, אך אין זה מונע מחובבי כדורגל וגם אלה שלא לרכוש את פרטי הקולקציה של באלר.

מותג BALR מייצר קולקציה שאינה מגוונת וססגונית, אלא סוג של פשטות המעבירה מסר עוצמתי מדויק. הקולקציה מכילה בגדי נשים, גברים וילדים, ובה מגוון חולצות, נעליים, כובעים, תיקים, מעילים, ז'קטים ואביזרים שונים. הבגדים מתאימים בעיקר ליום יום, אך הם יכולים להתאים גם לאימונים קלילים לדוגמה שורטים וחולצות טי שירט עם כיתוב באלר ממותגות לאימוני אירובי.

כאן באתר פלטין תוכלו למצוא מגוון מוצרים של המותג BALR וליהנות מחוויית קנייה נוחה לצד קולקציה עצומה של מותגים מכל רחבי העולם.