רייבן | Ray Ban

המוצר התווסף בהצלחה לסל הקניות


רייבן | Ray Ban

Ray Ban הוא אחד המותגים הבולטים והוותיקים למשקפי שמש וראייה. המותג הוקם בשנת 1937 על ידי החברה האמריקאית 'בוש אנד לומב'. המותג רייבן החל את דרכו בייצור משקפי שמש לטייסים, ולכן העדשות הכחולות של הקולקציה בולטות מאוד, ובמיוחד משקפי טייסים שהפכו לפריט אייקוני בולט, שהרי העדשות הכחולות שימשו טייסים למניעת הסחות דעת, אשר נגרמו מהגוונים הלבנים והכחולים של השמיים.

סינון
Page:
  1. 1
  2. 2

מציג 60-1 מתוך 80 תוצאות

80תוצאות

סינון
Page:
  1. 1
  2. 2

מציג 60-1 מתוך 80 תוצאות

80תוצאות

במהלך השנים ייצרה חברת Ray Ban קולקציית משקפי שמש עם מסגרת דקיקה שעוצבה בהשראת משקפי טייסים וגם קולקציית משקפי 'גנרל' המבוססים על משקפי הטייסים רק עם טוויסט אופנתי, שזכו להצלחה ופופולריות ברחבי העולם. גם משקפי 'הטיל' של Ray Ban מוצלחים מאוד ונמנים בין המשקפיים הנמכרים ביותר בעולם עד היום. למעשה, ניתן לומר שעד עצם היום הזה משקפי הטייסים, הטיל והגנרל הם מוצרי הדגל הנמכרים ביותר בעולם ולא בכדי, אלא בזכות האיכות הגבוהה של העדשות והאסתטיקה שלהם.

מותג רייבן לא נח לרגע ומייצר מגוון רחב של משקפי שמש העומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר מבחינת איכות, הרי לא פלא שהמותג מוכר את פריטי הקולקציה בכל רחבי העולם. המסגרות העדינות, העדשות האיכותיות והמגוון הרחב של פריטי הקולקציה המשתנה, בהחלט הפכו את Ray Ban למותג בולט ומוערך למשקפי שמש איכותיים.

את משקפי השמש של Ray Ban תוכלו למצוא כאן באתר פלטין במגוון סגנונות לבחירה.