קלווין קליין | Calvin Klein

המוצר התווסף בהצלחה לסל הקניות


קלווין קליין | Calvin Klein

קלווין קליין הוא מותג אמריקאי מוביל בעולם, אותו ייסד מעצב האופנה קלווין ריצ'ארד קליין, יהודי אמריקאי, עוד בשנת 1968. Calvin Klein הוא אחד המותגים הבולטים בזירה הבינלאומית, המציע מגוון עשיר של פריטים איכותיים המעוצבים בטוב טעם ובסגנון סולידי מאד. בתחילה, המותג קלווין קליין עסק בעיצוב מעילים, התקדם לעיצוב בגדי ספורט ולאחר מכן בגדי נשים, ג'ינסים, קולקציות לגברים וילדים וליין בשמים הנושאים את השם ONE CK. Calvin Klein הוא הראשון שהפך הלבשה תחתונה למותג, בעיקר בוקסרים לגברים שעד היום הם פריט חובה לכל גבר.

סינון
Page:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

מציג 60-1 מתוך 353 תוצאות

353תוצאות

סינון
Page:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

מציג 60-1 מתוך 353 תוצאות

353תוצאות

כיום המעצב הראשי של Calvin Klein הוא ראף סימונס המעצב קולקציות מגוונות מאוד, מעט ספורטיביות, הרבה הלבשה תחתונה לגברים ונשים, חולצות טי-שירט ייחודיות הנושאות את שם המותג, תיקים, כובעים, נעליים ומכנסי ג'ינס שבהחלט נעשו אייקוניים. סלבס רבים ברחבי העולם נתפסו עם בגדי Calvin Klein, כמו ג'סטין ביבר, ג'וליה רוברטס, סנדרה בולוק ועוד.

הקו הסולידי בקולקציית Calvin Klein בולט מאוד, לא תמצאו בה צבעים נועזים מידי, אלא יותר שילוב של צבעים גנריים כמו שחור, לבן, ג'ינס והלבשה תחתונה שאף היא מגיעה בצבעים נעימים. כל מוצרי המותג נושאים בגאווה את הלוגו CK ולעיתים את שמו של מייסד המותג Calvin Klein. למותג חנויות רבות ברחבי העולם המוכרות את פרטי הקולקציה המשתנה. פרטי הקולקציה של קלווין קליין לא משתנים באופן ניכר, אלא מבוססים על גזרות בייסיק עם מעט מאוד שינויים, אבל זה היופי של המותג.