האנטר | Hunter

המוצר התווסף בהצלחה לסל הקניות


האנטר | Hunter

האנטר הוא מותג מוביל בעולם למגפי גומי לנשים וילדים, ונראה שכל אישה פאשניסטית בעולם חייבת אחד כזה למלתחה שלה. מגפי הגומי של המותג מגיעים בשלל צבעים מדליקים, והופכים את החורף האפרורי לצבעוני וחווייתי. האיכות הגבוהה של מגפי הגומי של מותג האנטר בולטת מאוד, בטח כאשר קייט מוס ועוד סלבס ברחבי העולם מחזיקות כמה זוגות צבעוניים בארון ומשוויצות בהן בצהובונים האמריקאים.

סינון

מציג 4-1 מתוך 4 תוצאות

4תוצאות

סינון

מציג 4-1 מתוך 4 תוצאות

4תוצאות

את המותג הוותיק Hunter הקים יזם אופנה בולט ומוערך בשם הנרי לי נוריס אי שם בשנת 1856, הוא הגיע לסקוטלנד על מנת למצוא קונים ושווקים למגפי הגומי הייחודית שייצר. המגפיים של מותג Hunter עוצבו בהשראת החורף הקשה והמלחמות הקשות אשר יצרו קשיים, כך שמגפי גומי אטומות לגמרי, אך עם שיק אופנתי, באופן טבעי גרפו מחמאות ונעשו פופולריים מאוד. עם השנים המותג Hunter הוסיף עוד גוונים מדליקים למגפיים, והנה לכם מותג וותיק, איכותי וכזה שחייבים לקנות בחורף.

המגפיים של Hunter עד היום נחשבות לאיכותיות ביותר, הם מלאי שמחה וצבע ומתאימות לחורף הקשה, כאלה שמאפשרים לנו לדלג באלגנטיות על שלוליות הגשם מבלי ששום טיפה תחדור פנימה. מבחינת עיצוב נראה שהמותג האנטר לקח את כל הקופה, הרי כששומעים מגפי גומי מדמיינים מגפיים שחורים, אך כשרואים את הסטייל והצבעים, פתאום גם מגפי גומי גבוהים יכולים להיות טרנדיים בטירוף.