פילה | Fila

המוצר התווסף בהצלחה לסל הקניות


פילה | Fila

Fila הוא מותג איטלקי אייקוני לבגדי ספורט המזוהה עם הצבעים אדום כחול ומיועד בעיקר לצעירים. את המותג הקים אטורה וג'יאנסברו פילה עוד בשנת 1911, כחברה שייצרה ביגוד לאנשי האלפים האיטלקיים ובעיקר הלבשה תחתונה. בתחילת שנות השבעים החלה Fila לייצר בגדי ספורט לאחר שבחרה את הטניסאי השוודי ביורן בורג שהיה הפרזנטור של המותג. בזמן זה מותג Fila החל להיות פופולרי ואהוב בידי ספורטאים.

סינון
Page:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

מציג 60-1 מתוך 267 תוצאות

267תוצאות

סינון
Page:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

מציג 60-1 מתוך 267 תוצאות

267תוצאות

בשנת 2003 נמכר המותג פילה לחברת Sport Brands International שהחלה לייצר בגדי ונעלי ספורט. בהמשך נמכר המותג לפילה קוריאה וכיום למותג כ - 11 סניפים ברחבי העולם. פילה, כמו כל מותג קלאסי המתבסס על טהרת העיצוב האיטלקי, ניחן בגזרות ועיצובים שהם מצד אחד סולידיים, אך מצד שני בעלי אמירה אופנתית עם נגיעות נוסטלגיות.

מותג Fila כיום מייצר מגוון עשיר של פריטים, החל מבגדי ספורט אייקונים המזוהים עם גזרות ייחודיות ומעט חושפניות, בגדי אופנה קלאסיים, בגדי ים, הלבשה תחתונה ואיך לא, נעלי סניקרס גבוהות שהפכו לסמל סטטוס לצעירים בכל רחבי העולם. מוצרי המותג מוצעים בעיקר לצעירים, אך גם לנשים גברים וילדים, עם חותם ייחודי של המותג הבולט גם בלוגו וגם בעיצובים המשוחררים והזהים זה לזה.

אין ספק שמי שמחפש אופנה צעירה, מודרנית וכזאת שמתעדכנת בתדירות גבוהה, עם נגיעות נוסטלגיות, יוכל למצוא קולקציה סופר טרנדית ואפילו מדליקה.