קנזו | Kenzo

המוצר התווסף בהצלחה לסל הקניות


קנזו | Kenzo

קנזו הוא מותג עילית יוקרתי לביגוד, בישום ומוצרי קוסמטיקה, הנחשב למוערך והבולט בעולם. את המותג הקים קנזו טקאדה, מעצב אופנה יפני המתגורר בצרפת. קנזו למד עיצוב אופנה בטוקיו, הפליג לפריז כדי לנסות את מזלו בעיצוב ולראשונה בשנת 1970 הציג את הפרזנטציה שלו בגלריית ויוויין שזכתה לאהדה גדולה, ומאז הכל היסטוריה.

סינון

מציג 12-1 מתוך 12 תוצאות

12תוצאות

סינון

מציג 12-1 מתוך 12 תוצאות

12תוצאות

במגזין "Elle" הוכתר קנזו כאחד המודלים שלה על השער הראשון, ובהמשך פתח לראשונה חנות הבוטיק "ג'אנגל ג'פ" ברובע השני של פריז. בהמשך הציג את הקולקציה להלבשת גברים, כזאת שנוטפת סטייל ויוקרה. בשנת 1988 החל Kenzo לפנות לעולם הבישום והקוסמטיקה, והוציא ליין בשמים שעד היום נמכרים ונחשבים לפופולריים ואהובים מאוד בכל רחבי העולם. הבשמים הבולטים הם: קנזו דה קנזו, לה מונד אֶה בו, ל'או פר קנזו, קנזו פור אום ועוד.

הקולקציה של Kenzo ידועה בצבעים הנועזים ובגזרות ייחודיות, כאלה שלא מותירים מקום לדמיון. הרבה בזכות הסטייל המושפע מעיצובים בהשראות אסייתיות עם שיק אירופי מוקפד. כיום ניתן למצוא קולקציה ייחודית של Kenzo כמו חולצות טי שירט, סווטשירט מיוחדים ועוד. הקולקציה לגברים מאופיינת בקווים נקיים עם הדפסים מיוחדים ההופכים כל חולצה פשוטה למלאה בסטייל.