ריבוק | Reebok

המוצר התווסף בהצלחה לסל הקניות


ריבוק | Reebok

Reebok הוא אחד ממותגי הספורט המוכרים בעולם. מדובר על חברה אמריקאית שנוסדה באנגליה כחברה לייצור נעלי ספורט ובשנת 2005 הפכה ריבוק לחברת בת של המותג אדידס. מותג ריבוק חי ובועט עוד משנת 1890 והוקם על ידי ג'וזף וויליאם פוסטר, שהיה הראשון שייצר נעלי ספורט עם דוקרנים שזכו להצלחה מסחררת. עם השנים החל המותג Reebok לייצר גם בגדי ספורט ואופנה, כולל אביזרים ונעלי ספורט שהפכו לאייקוניות עם השנים.

סינון
Page:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

מציג 60-1 מתוך 129 תוצאות

129תוצאות

סינון
Page:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

מציג 60-1 מתוך 129 תוצאות

129תוצאות

במהלך השנים ייצרה Reebok נעלי ספורט לשחקני בייסבול וייצרה נעליים למועדוני הספורט אינטרנסיונל, סאו פאולו ועוד רבים. בהמשך החל המותג לייצר גם נעלי אופנה ולמתג את עצמו בהתאם, ולכן ייצרו נעליים מיוחדות לראפר ג'יי זי שנקראו "S. Carter Collection by Rbk". מסתבר ששיתוף הפעולה עם הראפר הניב פירות והנעליים היו הנמכרות ביותר בעולם ובכלל בהיסטוריה של החברה. אחרי ג'יי זי ביצעה Reebok שיתופי פעולה עם ראפרים נוספים כמו 50 סנט וגם עם אומנים נוספים. פריצה נוספת של ריבוק הייתה בשיתוף פעולה עם סקרלט ג'והנסון שאז ייצרה Reebok קו נעליים תחת השם "Scarlett Hearts", שזכו אף הם להצלחה מסחררת בעולם.

פרטי הקולקציה של Reebok מגוונת מאוד, ובין היתר תמצאו בה מגוון עצום של בגדי ונעלי ספורט, נעלי אופנה, נעלי ריצה, תיקים, אקססוריז, ביגוד ליום יום ועוד. אין ספק שהאיכות של Reebok גבוהה מאוד והמותג הפך לסמל סטטוס בדומה לאדידס ונייק.