אסיקס | Asics

המוצר התווסף בהצלחה לסל הקניות


אסיקס | Asics

אסיקס הוא מותג מזוהה עם נעלי ספורט איכותיות לענפי ספורט שונים, המבוסס על איכות גבוהה במיוחד. חובבי ספורט מושבעים רואים את נעלי Asics לטובות ביותר לאימונים קשים, הן מבחינת הנוחות והן מבחינת ההתאמה לכף הרגל באימונים קשים. חברה Asics החלה את דרכה במאה הקודמת, בשנת 1949 ביפן, והמייסד שלה הוא קיהצ'ירו אוניצוקה. החברה החלה לייצר נעלי ספורט תחת המותג Panmure Co. לאט לאט המותג אסיקס החל לצמוח ביפן כמותג ספורט עד שכיום הפך המותג למוביל בעולם.

סינון

מציג 42-1 מתוך 42 תוצאות

42תוצאות

סינון

מציג 42-1 מתוך 42 תוצאות

42תוצאות

הפריצה הגדולה של מותג אסיקס החל בשנת 1951, כאשר אצן יפני זכה במרתון בוסטון היוקרתי כשלרגליו נעלי המותג מדגם הטיגר אשר זכו לחשיפה עצומה. מאז ועד היום המותג מייצר נעלי איכות, אומנם לא בעיצובים בולטים ונוצצים, אבל הנוחות באה לפני העיצוב דבר הניכר היטב בכל הנעליים של המותג.

כיום המרכז הגדול של חברת Asics שוכן בעיר קובה ביפן, בו מועסקים כ-5937 עובדים (נכון לשנת 2013) המייצרים נעלי ספורט וגם בגדי ספורט. אומנם המותג מתמקד בנעליים, אך הוא מייצר גם בגדי ספורט וציוד ספורט משלים לספורטאים, אך באחוז קטן. נעלי ספורט של Asics נמכרות כיום בכל רחבי העולם, ובעיקר לרצים ומתאמנים בענפי ספורט שונים.

כאן באתר פלטין תוכלו למצוא מגוון מוצרים של המותג Asics וליהנות מחוויית קנייה נוחה לצד קולקציה עצומה של מותגים מכל רחבי העולם.