הוויאנס | Havaianas

המוצר התווסף בהצלחה לסל הקניות


הוויאנס | Havaianas

הוויאנס הוא מותג הכפכפים המוכר בעולם, אשר הוקם בברזיל. המותג הפך לסמל אייקוני ונותן תחושה של חופשה, הרבה בזכות הצבעוניות של הכפכפים והעיצובים המיוחדים שלהם. הכפכפים של המותג מיוצרים כולם במפעל אחד השוכן בצפון-מזרח ברזיל ומשם הם משווקים לכל רחבי העולם בכמויות גדולות במיוחד. עד היום המפעל בברזיל מייצא את הכפכפים לכ - 80 מדינות.

סינון

מציג 54-1 מתוך 54 תוצאות

54תוצאות

סינון

מציג 54-1 מתוך 54 תוצאות

54תוצאות

את הכפכפים הראשונים של המותג Havaianas ייצרו בשנת 1962 בהשראת סנדלי הזורי היפניים העשויים מגבעולי אורז, אך כמובן שכפכפי Havaianas עשויים מגומי, וזאת למרות ההשראה היפנית. בתחילה המותג שיווק כפכפים רגילים במחיר נמוך, אשר כללו בין היתר סוליות בגוון לבן ורצועות במספר מצומצם של גוונים כמו צהוב, כחול ושחור. בשנת 1991 מותג הוויאנס החל לשנות כיוון וייצר את דגם סקאי בצבעים נועזים יותר שזכו להצלחה גדולה בעולם.

הפריצה הגדולה של Havaianas החלה בשנת 1977 כשהחל לייצא את הכפכפים האייקונים למדינות רבות ברחבי העולם, וזאת לאחר יציאה בקמפיינים נועזים בשיתוף ידוענים ושחקנים ברזילאיים. כיום המותג מצליח מאוד ונחשב למצליחים בעולם בקטגוריית הכפכפים. את כפכפי המותג ניתן למצוא בחנויות ייעודיות בכל רחבי העולם, לצד משווקים המוכרים את מוצרי המותג הכוללים כפכפים במגוון רחב של עיצובים לכל המשפחה.