סופרגה | Superga

המוצר התווסף בהצלחה לסל הקניות


סופרגה | Superga

סופרגה הוא מותג איטלקי מוביל לנעלי סניקרס אייקוניות, הנחשבות לנמכרות בעולם. המותג ותיק מאוד והוקם בשנת 1911, במטרה לייצר נעלי טניס, אך מהר מאוד הפך למותג נחשק לנעלי סניקרס. את המותג הקים וולטר מרטיני אשר החל ליצר נעליים עם סוליית גומי עם סמל של המותג Superga, ובהמשך המותג ייצר נעליים עם סוליה וולקנית ואת הדגם 2750 האייקוני בצבע לבן הנמכר עד היום בכל רחבי העולם.

סינון

מציג 10-1 מתוך 10 תוצאות

10תוצאות

סינון

מציג 10-1 מתוך 10 תוצאות

10תוצאות

במהלך השנים המותג החל לייצר גם נעלי אופנה, וזאת בנוסף לדגם האייקוני שלה הנחשב למוצלח ביותר, כאשר נעלי האופנה היו מעוצבות בהשראת נעלי טניס. בהמשך ייצר המותג Superga נעלי ספורט וגם קו ביגוד ייחודי. סופרגה מבצע שיתופי פעולה עם מפורסמים רבים ברחבי העולם כמו הדוגמנית אלכס צ'ונג, הזמרת ריטה אורה ושחקנים ודוגמניות המשמשים כשגרירים של Superga.

בשנת 2011 סטיב מאדן רכשו זכויות למכירת המותג Superga בצפון ארה"ב, ובהמשך השיק המותג קולקציית ביגוד שהפכה אותו לפופולרי מאוד בארה"ב. כיום ניתן למצוא מבחר רב של נעלי המותג המגיעים במגוון צבעים וסגנונות, אך מבוססים על עיצוב סניקרס אייקוני המכיל סוליית גומי באיכות גבוהה. המותג מייצר נעליים לגברים, נשים וילדים.

הדגם הבולט של מותג סופרגה הוא נעלי סניקרס עם פלטפורמה גבוהה שהפכו לפופולריות, בעיקר לנשים שרוצות ליהנות מהנוחות של סניקרס, אבל עם אלמנט של גובה. כמובן שישנם צבעים ובדים שונים כמו פרחוניים, הדפס על הסוליה ועוד.