ריף | Reef

המוצר התווסף בהצלחה לסל הקניות


ריף | Reef

Reef הוא מותג המייצר כפכפים ברמה גבוהה המשלבים חומרים איכותיים מאוד וידועים ככפכפים נוחים ואטרקטיביים לחופשות וליום יום. המותג ריף ידוע רבות בשל הפותחן הנמצא בסוליה של הכפכפים, מה שהופך אותו לכפכפים מועדפים על צעירים המבלים בים, בגלישה ובכל מקום.

סינון

מציג 12-1 מתוך 12 תוצאות

12תוצאות

סינון

מציג 12-1 מתוך 12 תוצאות

12תוצאות

המותג Reef קיים עוד משנת 1984 והוקם על ידי צמד אחים ארגנטינאים, פרננדו וסנטיאגו אגואר. שניהם עברו להתגורר בסן דייגו בקליפורניה, שם החלו לייצר את כפכפי ריף שהפכו לכפכפים אהובים מאוד על גולשים וחובבי חוף. בהמשך צמח המותג והפך לפופולרי בכל רחבי העולם.

המותג ריף האהוב על גולשים והפך לפופולרי בקרב צעירים, הרבה בזכות הפותחן לבירות המוצמד לסוליה של הכפכפים שמאוד פרקטי בשטח, במיוחד כשיוצאים לבילוי בחוף הים, בטבע הפתוח או סתם יושבים בגינה לשתות בירה טובה. המותג מתחבר מאוד לים, ולכן הכפכפים מיוצרים מחומרים איכותיים המתאימים לבילוי בים, כלומר הם עמידים מאוד למים ונוחים גם להליכה ארוכה יחסית.

כפכפי Reef מגיעים בכמה סגנונות בולטים, לא תמצאו שם צבעים נועזים או עיצובים נוצצים, אלא צבעים סולידיים ועיצובים רגועים יחסית, כמו כפכפי ריף בצבע שחור, חום, אפור, לבן ושילובים עדינים של צבעים. מה שבטוח, את הנוחות שלהם תרגישו באופן מיידי, ואת איכות החומרים תרגישו לטווח הארוך.