איסטפק | Eastpak

המוצר התווסף בהצלחה לסל הקניות


איסטפק | Eastpak

Eastpak הוא מותג אמריקאי שהוקם בבוסטון על ידי מונטה גולדמן, והוא בהחלט שובר מוסכמות עם שלל תיקים ייחודיים, שהם שם נרדף לאיכות גבוהה מאוד. המותג החל את דרכו בשנת 1956 וייצר תיקים, תרמילים, ציוד לנסיעות ומגוון אביזרים למטיילים, אך התפנית הגדולה שלו החלה בשנת 1976, שאז חדר המותג לאירופה והפך להיות פופולרי מאוד. בשנים אלה הצטרף לחברה מארק, בנו של מונטה גולדמן אשר החל לדחוף קדימה את ייצור התיקים ולחדור לשוק האירופי.

סינון

מציג 3-1 מתוך 3 תוצאות

3תוצאות

סינון

מציג 3-1 מתוך 3 תוצאות

3תוצאות

התפתחות המותג Eastpak הייתה בהדרגה, מכיוון שהוא התמקד באיכות גבוהה, אך עם הזמן נוספו צבעים ייחודיים של תיקים, לצד שלל הדפסים שזכו לאהדה של חובבי תיקים בכל רחבי העולם. מלבד זאת, המותג איסטפק מציע אחריות לכל החיים על התיקים. בשנות ה - 80 החל המותג לצאת במסע פרסום נועז מאוד, והחל לייצר תיקים נועזים וצבעוניים, ובין היתר תיקים עם הדפס קומיקס של אנדי קאפ שהיה מעט שנוי במחלוקת.

בשנת 1999 החל המותג Eastpak להיכנס לשוק המזוודות, וייצר איכות גבוהה של מזוודות עם גלגלים שזכו לפופולריות גדולה בכל אירופה. בהמשך נכנס המותג גם לשוק הביגוד, עד שנרכש על ידי מותג הג'ינס המוכר LEE.

המותג איסטפק מציע מגוון רחב של תיקים, מזוודות עם גלגלים, תיקי נסיעה מהודרים, פאוצ'ים מדליקים לצעירים ומגוון אביזרים לנסיעות. מוצרי המותג Eastpak איכותיים מאוד ומשלבים איכות גבוהה, ולכן נוסעים רוכשים פעם אחר פעם את מוצרי המותג.