ואנס | Vans

המוצר התווסף בהצלחה לסל הקניות


ואנס | Vans

Vans היא חברה אמריקאית המתמחה בייצור נעלי סניקרס אופנתיות המזוהות עם חובבי סקייטבורד, פאנק וגלישת גלים. המותג ואנס חי ובועט עוד משנת 1966, כשהחל את דרכו בייצור נעלי ואביזרי סקייטבורד אשר יוצרו על ידי מייסד המותג VANS 'פול ואן דורן'. המותג עבר כברת דרך ארוכה ובמהלך השנים ידע עליות ומורדות, עד שהפך לפופולרי בזכות נעלי הסניקרס שהפכו לפריט אייקוני הנמכר עד היום בכל רחבי העולם.

סינון
Page:
  1. 1
  2. 2

מציג 60-1 מתוך 75 תוצאות

75תוצאות

סינון
Page:
  1. 1
  2. 2

מציג 60-1 מתוך 75 תוצאות

75תוצאות

בשנות השמונים החל המותג VANS להתמקד בייצור נעלי כדורגל וכדורסל, עד שאיבד את לקוחותיו הנאמנים, פשט את הרגל, אך התאושש לאחר שנקנה על ידי חברת הבנקאים אשר הרימה את המותג והפכה אותו שוב למוביל. מאז החל המותג לייצר את נעלי הסניקרס המוכרות בגוונים שחור לבן עם לוגו של גל המתעקם מעט. נעלי הסניקרס שהחלו בגוונים שחור לבן צברו תאוצה ואהדה בקרב צעירים המגיעים מעולם הסקייטבורד, הפלאק, הרוק והגלישה, ומוצעות כיום במגוון רב של צבעים והדפסים ייחודיים.

מאז ועד היום המותג VANS נחשב לפופולרי מאוד, הרבה בזכות קו האופנה הייחודי והצעיר המציע מגוון פריטים המזוהים עם ענפי ספורט ספציפיים. דגמים נוספים ובולטים של נעלי הסניקרס של המותג ואנס הם נעליים ללא שרוכים, ועם גומיות בצד וגם נעלי סניקרס VANS גבוהות שהפכו לפופולריות ואהובות בקרב צעירים. מלבד נעלי סניקרס, ואנס מציע קולקציה מגוונת של פריטים כדוגמת חולצות טי שירט עם הדפס המותג, מכנסיים, כובעים ומגוון אביזרים נוספים.