ברברי | Burberry

המוצר התווסף בהצלחה לסל הקניות


ברברי | Burberry

Burberry הוא מותג אופנה אייקוני ותיק המוכר היטב בכל רחבי העולם, עם סמל סטטוס של יוקרה בלתי מתפשרת. ברברי הוא אופנה עילית בריטית, בעלת קו אופנה ייחודיות ויוקרתית המזוהה עם הבדים המשובצים אשר הפכו לסמל המסחרי של המותג, בשילוב לוגו שהוא אביר הדוהר על סוס. בחלוף השנים בני מלוכה ומפורסים רבים התפרסמו עם פרטי ברברי, בעיקר משפחת המלוכה הבריטית - הנסיכה דיאנה, מייקל ג'קסון, דיויד בקהאם ועוד.

סינון

מציג 20-1 מתוך 20 תוצאות

20תוצאות

סינון

מציג 20-1 מתוך 20 תוצאות

20תוצאות

מותג Burberry הוא ותיק מאוד, והוקם עוד במאה ה - 19, בשנת 1856. המייסד הוא תומאס ברברי, אשר הקים את המותג כשהיה בן 21 בלבד, כאשר עבד כשוליה בחנות בדים. עד שנת 1870 היה המותג מזוהה עם אופנה המתבססת על חיק הטבע, עד שהמציא המותג את בד הגברדין האטום למזג האוויר ועד היום מזוהה עם המותג ברברי כבד משובץ עדין בגווני צהוב בהיר ושחור.

עם השנים התפתח המותג ברברי בדרכו שלו וייצר מגוון רחב של קולקציות, חלקן עד היום נמכרות, כמו המעיל האייקוני והצעיפים של ברברי, וחלקן קולקציות חדשות בהשראת התקופות השונות. למותג ברברי מבחר פריטים כמו בשמים, משקפיים, אקססוריז ופריטי לבוש שונים. מוצרי מותג Burberry נמכרים בחנויות בכל רחבי העולם, לצד חנויות אופנה ומותגים מובילות, כמו גם בחנויות אונליין של המותג.