קרל לגרפלד | Karl Lagerfeld

המוצר התווסף בהצלחה לסל הקניות


קרל לגרפלד | Karl Lagerfeld

קרל לגרפלד הוא מעצב אופנה מוערך אשר עבד במשך שנות חייו כמעצב אופנה מוביל אצל המותגים הגדולים בעולם כדוגמת פנדי ושאנל. במקביל, פתח ליין ביגוד משלו אשר נקרא על שמו -Karl Lagerfeld. עם ניסיונו הרב בעיצוב קולקציות למותגים הגדולים בעולם, אפשר בהחלט לנחש את האיכות והעיצובים הייחודיים של המותג.

סינון
Page:
  1. 1
  2. 2

מציג 60-1 מתוך 80 תוצאות

80תוצאות

סינון
Page:
  1. 1
  2. 2

מציג 60-1 מתוך 80 תוצאות

80תוצאות

בין יתר פרטי הקולקציה של Karl Lagerfeld, תמצאו נעלי אופנה ייחודיות, ואפילו מעט נועזות עם אמירה ייחודית, כזאת שכל חובבי האופנה נפלו בקסמי העיצובים ורכשו לעצמם. אומנם מדובר בפריטים עם תג מחיר גבוה, אך הייחודיות של הפריטים והסגנון הנוטף סטייל בהחלט שווים את העלות הגבוהה. אך לא רק, קולקציית הנעליים ידועה בעיצוב הפשוט, אך הקישוטים הנועזים בהחלט בולטים, בעיקר בנעליי האופנה שמגיעים כסניקרס או בסגנון נעלי ספורט עם כיתובים מוגזמים.

בקולקציה של קרל לגרפלד תמצאו גם תיקים ייחודיים לנשים, בגדי ילדים נוטפי סטייל, בגדי נשים ובגדי גברים. כך למשל הטי שירטים של Karl Lagerfeld מרשימים מאוד ומתאימים לאופנה העכשווית, רק עם סטייל נועז. הדבר הבולט בקולקציה של Karl Lagerfeld הוא הכיתוב המוגזם של שמו על המוצרים, בעיקר על נעלי האופנה, החולצות שמעוצבות לגברים ונשים ופרטי הקולקציה הנוספים. למותג כ - 200 חנויות ברחבי העולם והפצה ל - 96 מדינות.