פרד פרי | Fred Perry

המוצר התווסף בהצלחה לסל הקניות


פרד פרי | Fred Perry

המותג פרד פרי נקרא על שם הטניסאי Frederick John Perry הבריטי, הבולט ביותר בשנות ה - 30, אשר זכה למדליות רבות. פרד פרי גדל בטבע הפתוח בסמוך לשדה כותנה ובשנת 1952 הקים את מותג האופנה Fred Perry שזכה להצלחה מסחררת. תחילה עיצב את החולצה האייקונית של המותג בהשראת בגדי ספורט ובסגנון קלאסי המתכתב עם ענף הטניס.

סינון

מציג 23-1 מתוך 23 תוצאות

23תוצאות

סינון

מציג 23-1 מתוך 23 תוצאות

23תוצאות

סמל המותג ייחודי מאוד ובולט בכל חולצה של המותג, כמעיין שני עלים הפרוסים מעלה ויוצרים מעטפת הנראית כמו עיגול. כיום המותג מצליח מאוד בעולם, ומתבסס על קולקציה סולידית המזוהה עם סטייל, יוקרה ואיכות בלתי מתפשרת. משרדי מותג Fred Perry שוכנים בלב לונדון, שם הכל קורה - העיצוב, השיווק, הפיתוח, שירות הלקוחות והתפעול. כיום למותג Fred Perry יש מעל 200 חנויות ברחבי העולם כמו בפריז, ניו יורק, סיאול, טוקיו ועוד.

המותג Fred Perry שואף תמיד קדימה ומבצע שיתופי פעולה עם מעצבים בעלי תשוקה לתחום ולסגנון המיינסטרים של הקולקציה, אך בד בבד המותג שומר על סגנון מסוים האופייני לערכי המותג. מוצרי המותג מגוונים ומכילים בעיקר חולצות פולו, טי שרטים, נעליים ועוד. צבעים נועזים הם לא הצד החזק של מותג Fred Perry, אלא יותר צבעים עדינים וגנריים כמו כחול, שחור, לבן, צהוב בהיר, אפור וגם שילובים מפתיעים של צבעים עדינים.