ארמני אקסצ'יינג | Armani Exchange

המוצר התווסף בהצלחה לסל הקניות


ארמני אקסצ'יינג | Armani Exchange

Armani Exchange מבית האופנה האיטלקי ארמני מציע קולקציה נגישה ואופנתית עם תג מחיר הוגן ביחס לפריטי ארמני המוכרים, עם שלל בגדים מרהיבים שעוד לא אמרו את המילה האחרונה. ארמני אקסצ'יינג' מציג קולקציה צעירה עם הסטייל המוכר והאהוב של ג'ורג'יו ארמני, אך ברוח קלילה יותר שניתן לחוש היטב בסגנון הבגדים של הקולקציות וגם בלוגו שמשדר רוח צעירה. הלוגו מורכב משתי אותיות - A ו - X ורווח ביניהן.

סינון

מציג 5-1 מתוך 5 תוצאות

5תוצאות

סינון

מציג 5-1 מתוך 5 תוצאות

5תוצאות

קצת על קו האופנה הייחודי ארמני אקסצ'יינג'.

לארמני יש כמה מותגים מרכזיים כמו אמפוריו ארמני המצליח, ארמני ג'ינס, ארמני ג'וניור ועוד. ביניהם קיים גם מותג Armani Exchange - ארמני אקסצ'יינג', אשר הושק בשנת 1991 בארצות הברית. מדובר על קו צעיר ורענן אשר כלל הקולקציה שלו מעוצבת בהשראת מוזיקת הדאנס והוא בהחלט ידוע במסעות הפרסום הפרובוקטיביים שלו ברחבי העולם. כמובן שמדובר בקו אופנה צעיר ונגיש ביחס למותגים האחרים של ארמני, הן מבחינת מחיר והן מבחינת קו החנויות של המותג ברחבי העולם.

מבין פריטי הקולקציה של Armani Exchange תמצאו חולצות בייסיק עם הלוגו היפהפה המתנוסס עליהן בצורה בולטת או עדינה. כמובן שיש בקולקציה גם מעילים, נעליים, שעונים, הלבשה תחתונה, ז'קטים הורסים ועוד. הקולקציה משלבת בגדי גברים ונשים על שלל פריטים סולידיים שבהחלט שווים את תג המחיר היוקרתי המזוהה עם מותג ארמני בעולם.