ליוויס | Levis

המוצר התווסף בהצלחה לסל הקניות


ליוויס | Levis

Levis הוא אחד המותגים הוותיקים המזוהים עם אופנת הג'ינס האייקונית, הקיימת עוד משנת 1835. מייסד המותג ליוויס הוא לוי שטראוס שהיה גרמני יהודי, אשר היגר לארה"ב במטרה לפתוח חנות טקסטיל. את המכנסיים הראשונים ייצר במטרה לאפשר למחפשי זהב אשר הגיעו לקליפורניה ליהנות ממכנסים שאינם נקרעים. המכנסיים הראשונים יוצרו מבד גס (קנבס), אך עם הזמן הכניסו פטנט של מסמרי ברזל אשר הידקו את הכיסים ויצרו מכנסיים עמידים וחזקים.

סינון
Page:
  1. 1
  2. 2

מציג 60-1 מתוך 92 תוצאות

92תוצאות

סינון
Page:
  1. 1
  2. 2

מציג 60-1 מתוך 92 תוצאות

92תוצאות

במשך השנים הפכו מכנסי הג'ינס של המותג Levis לאייקון אופנה בולט, מפורסמים רבים לבשו את בגדי המותג, וכך הפופולריות שלהם עלתה והפכה לסמל סטטוס אופנתי. העלות של ג'ינס Levis יקרה מאוד, ולכן לא פלא שרק מי שיכל להרשות לעצמו רכש את מכנסי המותג, אך בהמשך המכנסיים נעשו פופולריים מאוד בקרב צעירים, סטודנטים ותלמידי בית ספר בכל רחבי העולם.

כיום המותג Levis מציע קולקציה עשירה ועדכנית של שלל מכנסי ג'ינס, ובין היתר גם חולצות טי שירט אייקוניות עם הכיתוב Levis באדום, תיקים, ז'קטים, נעליים ואקססוריז. אין ספק שהאיכות של הקולקציה מורגשת היטב, ובעיקר בתיפורים המדויקים, בכיסים ובאיכות לאורך שנים של מכנסי הג'ינס של ליוויס. גם סגנונות העיצוב מגוונים מאוד ומתאימים לטרנדים והמגמות המובילים בעולם.