אוקלי | Oakley

המוצר התווסף בהצלחה לסל הקניות


אוקלי | Oakley

Oakley הוא המותג המוביל בעולם למשקפי שמש לספורטאים ואצנים, המציע קולקציה עשירה, צבעונית וסופר איכותית. המותג הוקם בשנת 1975 בקליפורניה על ידי ג'ים ג'נרד, אשר החל לייצר משקפי שמש ייחודיים לספורטאים שצברו תאוצה רבה בכל רחבי העולם. משקפי שמש אוקלי משלבים איכות גבוהה, הרבה בזכות הטכנולוגיות המתקדמות והעיצובים המיוחדים ההופכים אותם לפריט קלאסי לספורטאים ולמי שמחפשים משקפי שמש איכותיים.

סינון

מציג 56-1 מתוך 56 תוצאות

56תוצאות

סינון

מציג 56-1 מתוך 56 תוצאות

56תוצאות

משקפי Oakley מאופיינים בעיצוב קלאסי ומשולבים בהם חומרי העתיד וטכנולוגיות פורצות דרך. הם מתאימים לספורטאים מענפי ספורט שונים כמו רוכבי אופניים, רצים ואנשים המשתתפים בתחרויות ספורט שונות בכל העולם. מלבד משקפי שמש, המותג Oakley מייצר גם אקססוריז שונים כמו קסדות ותיקים, אך אין ספק שמשקפי שמש הם התמחות הליבה של המותג.

למותג אוקלי שלוש קטגוריות נחשקות של משקפיים; האחת היא משקפי שמש מעוצבים שניתן להתאים בהתאמה אישית, כלומר לבחור את החלקים הרצויים ולהחליף ביניהם. קטגוריה נוספת של Oakley היא משקפי שמש לספורטאים המתאימים לענפי ספורט שונים, כמו משקפי שמש לרוכבי אופניים המגינים על העיניים מכל הצדדים, או לשחקני טניס. קטגוריה שלישית היא משקפי שמש רגילים, אך בעיצובים נחשקים שבהחלט לא מותירים מקום לדמיון.