גורין | Goorin

המוצר התווסף בהצלחה לסל הקניות


גורין | Goorin

Goorin Bros הוא אחד המותגים הוותיקים והאהובים לכובעים, ובכל מקום בעולם נראה אנשים חובשים כובעי גורין שהפכו לסמל אייקוני בולט. המותג Goorin הוא אמריקאי ונוסד בשנת 1895, יותר מ - 125 שנים של ייצור כובעים, ולכן אפשר בהחלט לנחש את האיכות הגבוהה של כובעי המותג. מייסד המותג הוא קאסל גורין, יהודי אמריקאי שבניו ביקרו לא פעם בישראל וממשיכים את קו העיצוב על אותם ערכים ישנים וטובים, רק עם עיצובים יותר עדכניים.

סינון

מציג 2-1 מתוך 2 תוצאות

2תוצאות

סינון

מציג 2-1 מתוך 2 תוצאות

2תוצאות

המותג Goorin ידוע רבות בזכות כובעי הקסקט הנושאים תמונות של חיות. לדוגמה אריה, פיל, תרנגולת, ג'ירפה, נמר ועוד. מפורסמים רבים וסלבס מכל רחבי העולם נשבו בקסמיו של הכובע המעוטר בדמויות של חיות, וזה אחר זה נתפסים איתם כמו ליאו מסי, ליידי גאגא, בראד פיט ועוד רבים. גם סלבס וידוענים ישראליים נתפסו עם המותג בתמונות באינסטגרם כמו נועה קירל, יונתן מרגי, קורל סימנוביץ ועוד.

מכיוון שהמותג וותיק מאוד, הניחוח הנוסטלגי בהחלט מורגש בעיצובים המדליקים של כובעי המותג גורין, החל מהקסקט האייקוני שהפך לטרנד לוהט ועד כובעים רחבי שוליים הלקוחים אי שם משנות ה - 40 ומשלבים שיק המתאים לעידן החדש. אין ספק שמי שמחפש כובע אייקוני מושלם יוכל למצוא מגוון עצום של כובעי Goorin בשלל עיצובים וצבעים לבחירה.