בולגרי | Bvlgari

המוצר התווסף בהצלחה לסל הקניות


בולגרי | Bvlgari

בולגרי הוא בית אופנה איטלקי המזוהה עם שעונים, משקפיים ותכשיטי יוקרה עילית. מוצרי המותג נמכרים בכ- 300 חנויות הפרוסות בכל רחבי העולם, ובחנויות נוספות. את המותג הקים סוטירוס בולגאריוס (משם משפחתו נגזר שם המותג), אשר החל את עבודתו כצורף תכשיטים.

סינון

מציג 8-1 מתוך 8 תוצאות

8תוצאות

סינון

מציג 8-1 מתוך 8 תוצאות

8תוצאות

בשנת 1877 עזב את התחום כדי לנסות מקומות אחרים, ולאחר כמה שנים ברומא התמקם בה ופתח חנות תכשיטים במרכז העיר Bvlgari - בויה סיסטינה, ובהמשך החנות עברה לרחוב נוסף. בשנת 1905 עם עזרה משני בניו, קונסטנטיניו וג'ורג'יו החלו לפתח את בולגרי ולגדול. בחלוף השנים תכשיטי ושעוני המותג הפכו לסמל יוקרה, בעיקר בשל החיבה של ידוענים וסלבס מכל רחבי העולם.

בניו, ממשיכי דרכו פיתחו את המותג Bvlgari שהיה מזוהה עם תכשיטים ושעונים, והחלו לייצר ליין בשמים יוקרתי ובהמשך תיקי יוקרה ומשקפיים אשר הפכו לסמל סטטוס אייקוני. למותג תיקי נשים וגברים, בעיקר תיקים המשדרים יוקרה כמו תיקים לבעלי עסקים ותיקי ערב נוצצים לנשים.

ליין משקפי השמש של בולגרי הוא בהחלט לא עוד טרנד חולף, אלא משקפיים שלא יורדים מהמדפים ולא מפסיקים להתחדש. כך למשל משקפי בולגרי אהובים מאוד על סלבס ונמכרים בחנויות בכל רחבי העולם.