נייק | Nike

המוצר התווסף בהצלחה לסל הקניות


נייק | Nike

NIKE הוא אחד המותגים המוכרים והבולטים בעולם לבגדי ספורט ואקססוריז, ונראה שאין אדם בעולם שאינו מכיר את הלוגו של המותג בצורת "ווי", וכמובן גם את הסלוגן הנחשק והמדובר של נייקי - JUST DO IT. נייק הוא מותג אמריקאי ותיק שהוקם עוד בשנת 1964 על ידי פיל נייק שעל שמו נקרא המותג. פול החל למכור נעלי ספורט בארה"ב עוד בתא המטען של רכבו, ועם השנים גדל והפך להיות אחד המותגים הנחשקים בעולם.

סינון
Page:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

מציג 60-1 מתוך 206 תוצאות

206תוצאות

סינון
Page:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

מציג 60-1 מתוך 206 תוצאות

206תוצאות

מותג נייק אומנם מוכר לנו מנעלי וביגוד ספורט, אך המותג החל את דרכו בייצור נעליים ועד היום מתמקד בחדשנות, ופיתוח נעליים איכותיות לשחקני ספורט ומתאמנים. במהלך השנים NIKE פיתחה מגוון טכניקות פורצות דרך בייצור נעלי ספורט כדוגמת סוליית "הואפל" שנחשבה לפופולרית מאוד, שילוב כיס אוויר בהשראת עולם האווירונאוטיקה ופיתוחים נוספים מהם נהנים מיליוני מתאמנים וספורטאים ברחבי העולם.

בנוסף לנעלי הספורט של NIKE, תוכלו למצוא גם נעלי אופנה כדוגמת סניקרס שהפכו לאייקוניות במהלך השנים ואפילו עד היום. אין ספק שקיים מבחר עצום של נעליים, החל מנעלי כדורגל, ריצה, אירובי, טניס, אופנה, כדורסל ולענפי הספורט השונים. גם בגדי ספורט, אקססוריז ותיקים פופולריים מאוד בחנויות של NIKE ברחבי העולם, בעיקר בגלל המבחר וההתאמה לכל ענפי הספורט. גם העיצובים בהחלט נחשקים ומסבירים את הביקוש העצום של בגדי הקולקציה.

שיתוף הפעולה המצליח ביותר של נייק היה עם מייקל ג'ורדן, שמעל שלושה עשורים קולקציית ג'ורדן פופולרית בנייק ונחשבת לנמכרת ביותר בכל העולם.