גאנט | Gant

המוצר התווסף בהצלחה לסל הקניות


גאנט | Gant

גאנט הוא מותג אופנה אמריקאי שוודי, הידוע באיכות המוצרים ובסגנון הנקי, הפשוט והיוקרתי. החברה קיימת עוד משנת 1949 והוקמה על ידי ברנרד גנטמכר, מהגר יהודי שהחל לעבוד במתפרה, עד שהקים את המותג Gant והפך אותו לשם ודבר בעולם. כיום למותג עשרות חנויות ואלפי נקודות שיווק ברשתות קמעונאיות ברחבי העולם.

סינון

מציג 23-1 מתוך 23 תוצאות

23תוצאות

סינון

מציג 23-1 מתוך 23 תוצאות

23תוצאות

חולצות הפולו של GANT נחשבות לפריט הבולט, והן מבוססת על אופנה המזכירה את סגנון בגדי הקולג' בארה"ב, אך עם שיק מתוחכם של איש עסקים. מאז ומעולם המותג כיוון גבוהה והוסיף לקולקציות שיק צרפתי, מה שהפך אותו לאהוב מאוד בכל רחבי העולם.

המותג GANT ידוע בשיק האירופי של המוצרים המוצעים, ובעיקר בחולצות הפולו עם צווארון המעניקות לכל גבר מראה עסקי מכובד. למותג GANT קולקציה עשירה של פריטים כמו ביגוד, חליפות, הלבשה תחתונה, חולצות צווארון, חולצות פולו אייקוניות ואביזרים שונים המשלימים את ההופעה. חולצות GANT הפכו ממזמן לפריט אייקוני, כזה שכל איש עסקים מצטייד בהן. אפשר בהחלט להבין למה, הרי חולצות גאנט עשויות מבדים איכותיים, נושמים ומונחים בקפידה על הגוף.

מלבד בגדי גברים, המותג גאנט מציע גם קולקציה לילדים ונשים, שגם הם כמובן מעוצבים בסגנון המוכר של המותג בשילוב בדים איכותיים במיוחד. אביזרי המותג אף הם מגוונים, ובין היתר תמצאו תיקים, שעונים, הלבשה תחתונה וביגוד סופר אופנתי.