האגג | UGG

המוצר התווסף בהצלחה לסל הקניות


האגג | Ugg

Ugg הוא מותג למגפיים ונעליים מפנק במיוחד, הידוע בזכות הצמר האיכותי העוטף את הרגליים ברכות בימים הקרים. המותג הוא אמריקאי ונוסד בקליפורניה עוד בשנת 1978, על ידי הגולש האוסטרלי בריאן סמית', שהתחיל בייצור נעלי גלישה ועבר לפיתוח מגפיים מחממים העשויים מחומרים טבעיים ואיכותיים. בהמשך מכר בריאן את המותג לחברת Deckers Outdoor Corp. מגפי האגג התפרסמו לראשונה בשנת 2000 בתוכנית של אופרה ווינפרי ומאז הפכו לאייקוניות ומבוקשות מאוד עד היום.

סינון

מציג 14-1 מתוך 14 תוצאות

14תוצאות

סינון

מציג 14-1 מתוך 14 תוצאות

14תוצאות

המותג Ugg ידוע באיכות הגבוהה של המוצרים, ולראשונה יצר מגפיים אופנתיות, מחממות היטב ועשויות מפרווה וצמר כבשים המעולה לתקופת החורף בארצות הקרות. ישראלים רבים רוכשים את מוצרי המותג, ובעיקר את המגפונים המאפשרים להתחמם מעט בחורף הישראלי. צבעי המותג סולידיים מאוד, ומציעים חוויית שימוש נוחה, הן מבחינת הצמר הנמצא ברפידות ומעניק תחושה חמימה, והן בעיצוב הייחודי של כל דגם בקולקציה.

חשוב להבין שהמותג Ugg מציע מגוון עשיר של מוצרי הנעלה, החל מהמגפיים המפורסמות, מגפונים, סנדלים, נעלי בית וכפכפים. כלל המוצרים איכותיים מאוד ומחממים את כפות הרגליים בקפידה, וזאת תודות לרפידה הדוחה לחות ושומרת על טמפרטורה נעימה של כפות הרגליים. המותג האגג ממשיך לשפר את המוצרים ומפעם לפעם להוסיף עוד ועוד דגמים ייחודיים אופנתיים.