ג'נספורט | Jansport

המוצר התווסף בהצלחה לסל הקניות


ג'נספורט | Jansport

ג'נספורט הוא מותג אמריקאי בולט וותיק לתיקי גב אופנתיים בסגנון צעיר ועכשווי. תיקי הקולקציה מגוונים מאוד, עם עיצובים השומרים על חותם ייחודי של המותג, ומצד שני גם מאוד פרקטיים. המותג הוקם בשנת 1967 על ידי מולי פלץ ואביו, ומטה החברה כיום שוכן בקליפורניה. התיקים מיוצאים לכל רחבי העולם וזוכים לקהל שבוי המעריך את המותג, ומתחדש בתיק חדש בתדירות גבוהה.

סינון

מציג 25-1 מתוך 25 תוצאות

25תוצאות

סינון

מציג 25-1 מתוך 25 תוצאות

25תוצאות

כיום Jansport נמנה בין יצרניות התיקים הגדולות בעולם, עם מכירות של מיליוני תיקים מידי שנה בכל רחבי העולם. המותג ג'נספורט נמכר בשנת 1986 לתאגיד VF Corporation, אשר בבעלותו מותגים בולטים נוספים כמו: Wrangler, Lee, The North Face טימברלנד ועוד. אין ספק שתיקי Jansport הם אייקונים ובכל בית ספר, מכללה או קולג' תוכלו למצוא אותו על גביהם של תלמידים.

תיקי Jansport בולטים מאוד בעיצוב הפשוט שלהם, לא תמצאו תחכום מסוים בתיקים, אלא עיצובים פרקטיים ואייקונים המלווים את המותג שנים רבות. מה שכן, מבחינת צבעים ובדים, נראה שהמותג בהחלט מרענן את הקולקציות עם שלל בדים וסגנונות המתאימים לצעירים ולזירות האופנה המיינסטרימית.

את תיקי Jansport תוכלו לזהות בצורה הנוסטלגית שלהם עם הלוגו התפור במרכז התיק. מבחינת סגנונות, תוכלו למצוא מבחר תיקים עם סגנונות סגירה שונים ותאים קטנים וגדולים, כאלה שמתאימים לבית הספר או לטיול.