טימברלנד | Timberland

המוצר התווסף בהצלחה לסל הקניות


טימברלנד | Timberland

טימברלנד היא יצרנית אופנה אמריקאית המתמקדת בייצור ופיתוח נעליים, ביגוד, תיקים ואקססוריז. מייסד המותג Timberland הוא נתן שוורץ שעבד בשנת 1918 במתפרת נעליים בבוסטון, ולאחר שני עשורים רכש חברת הנעלה והחל לייצר נעליים. בשנת 1973 הקים את המותג Timberland שהציג לראשונה מגפי עור עמידים ואטומים לגמרי למים, אשר הפכו לפופולריים מאוד. בהמשך התרחב המותג Timberland לאיטליה ולמדינות נוספות ברחבי העולם.

סינון
Page:
  1. 1
  2. 2

מציג 60-1 מתוך 68 תוצאות

68תוצאות

סינון
Page:
  1. 1
  2. 2

מציג 60-1 מתוך 68 תוצאות

68תוצאות

כיום נעלי טימברלנד הם שם נרדף לאיכות ללא פשרות, עם קולקציית נעליים ומגפונים לנשים, ילדים וגברים העמידים מאוד למים ואטומים. הסוליות של נעלי Timberland ייחודיות ומזכירות צמיג של רכב, בעיקר בגלל החיתוכים המונעים החלקה והופכים אותם לנעליים מעולות לחורף וגם לטיולים. הנוחות של נעלי Timberland אף היא בולטת מאוד, הרבה בזכות החשיבה על הפרטים הקטנים אשר לא בכדי הם הנעליים המועדפות על אנשים רבים ברחבי העולם.

כיום Timberland מייצרת בעיקר נעליים לגברים, נשים וילדים. כלל הנעליים מעוצבות בסגנון הייחודי של טימברלנד, ללא שיק עיצובי נוצץ, אלא דיוק בפרטים הקטנים ואיכות גבוהה של עורות ותיפורים. גם מבחינת ביגוד טימברלנד מובילה, עם קולקציית בגדי גברים, נשים וילדים ובעיקר חולצות טי שירט, פולו, מכנסי טיולים וג'ינסים. גם התיקים של המותג Timberland הצליחו מאוד, בעיקר תיקי גב המעוצבים בהשראת הנעליים והתאמתם לטיולים.