נאוטיקה | Nautica

המוצר התווסף בהצלחה לסל הקניות


נאוטיקה | Nautica

נאוטיקה הוא מותג אופנה אמריקאי שהפך במשך הזמן לשם נרדף לאופנה אייקונית איכותית. Nautica הוא ים בלטינית, והלוגו שלו נראה כמעין מפרש של סירה, כסוג של חופש וקלאסיקה המזוהים עם ערכי המותג והעיצובים הייחודיים שלו. את המותג Nautica הקים המעצב האמריקאי דייוויד צ'ו עוד בשנת 1983 וכיום המותג מייצר בעיקר בגדי גברים, בגדי נשים וילדים.

סינון
Page:
  1. 1
  2. 2

מציג 60-1 מתוך 92 תוצאות

92תוצאות

סינון
Page:
  1. 1
  2. 2

מציג 60-1 מתוך 92 תוצאות

92תוצאות

התחושה של חופש בהחלט מאפיינת את מותג נאוטיקה, ולא רק בגלל הלוגו הייחודי שלו, אלא בעיקר בסגנון העיצוב והצבעים המיוחדים של הביגוד. לדוגמה, תוכלו למצוא חולצות נאוטיקה לגברים בסגנון פולו או טי שירט בגווני תכלת של ים, צהוב בהיר, וורוד, כתום בהיר, פסים כחול-לבן ועוד. למעשה, נראה שהמותג Nautica לא רק מתמקד בעיצובים מיוחדים, אלא גם בוחר בקפידה צבעים המזוהים עם אווירה של חופש וים.

אך לא רק הצבעים, בחולצות של קולקציית Nautica תוכלו למצוא הדפסים מיוחדים, כמעט כולם מתבססים על אווירה של ים וחופש, כמו הדפסי סירות מפרש, עוגנים ועוד. מותג Nautica מחדש את הקולקציה בתדירות גבוהה ותוכלו למצוא בו מגוון סגנונות ביגוד כמו חולצות פולו לגברים ולנשים, חולצות טי שירט, מכנסיים, בגדי ים, ג'ינסים ועוד.