טיפאני | Tiffany

המוצר התווסף בהצלחה לסל הקניות


טיפאני | Tiffany

Tiffany היא חברה אמריקאית לתכשיטים ומשקפי שמש אשר הוקמה בניו יורק אי שם בשנת 1837 על ידי טד יאנג וצ'ארלס לואיס טיפאני. תחילה החל המותג לייצר כלי כתיבה מהודרים, ובהמשך עבר לתכשיטים וצורפות. המותג הצליח מאוד במשך השנים ומכר בעיקר תכשיטים בהם משובצים אבני חן ייחודיות. חנויות רבות של המותג נפתחו בארה"ב וחנות הדגל נפתחה בשדרה החמישית.

סינון

מציג 2-1 מתוך 2 תוצאות

2תוצאות

סינון

מציג 2-1 מתוך 2 תוצאות

2תוצאות

במשך השנים עלה המותג Tiffany לכותרות בשל העיצובים הייחודיים, אך בשנת 1967 נזכר שוב שמו, כיוון שנבחר לעצב את כלי החרסינה בבית הלבן. בתו של טראמפ נקראה Tiffany על שם המותג, כך שאפשר לחוש עד כמה עוצמתיים היו תוצריו.

המוצר הבולט של המותג טיפאני היה יהלום צהוב שנקרא עד היום על שם המותג - Tiffany. יהלום זה התגלה במכרה קימברלי בדרום אפריקה ומשקלו גבוה במיוחד. האחראי על חקר היהלום היה הגמולוג הראשי של המותג Tiffany, אשר ליטש אותו ל - 90 פאות. במשך השנים היהלום שובץ לתכשיטים אותם רכשו עשירים ומפורסמים בכל רחבי העולם.

מלבד תכשיטים, המותג Tiffany מציע ליין משקפי שמש ייחודי המעוצב בהשראת קולקציות התכשיטים, כך שבהחלט אפשר לדמיין את האיכות הגבוהה והעיצובים הבולטים. המשקפיים נראים כמעיין תכשיט אופנתי בולט ההופך אותם לאהובים מאוד בקרב נשים. כאן באתר פלטין תוכלו למצוא משקפי שמש של המותג טיפאני.