מיזונו | Mizuno

המוצר התווסף בהצלחה לסל הקניות


מיזונו | Mizuno

Mizuno הוא מותג יפני בולט לנעלי ספורט אייקוניות וביגוד ספורט ייחודי, הנחשב לשם נרדף לאיכות ונוחות. מייסד המותג Mizuno הוא ריאצ'י מיזונו אשר פיתח את המותג יחד עם אחיו עוד בשנת 1906. תחילה החל המותג לייצר ציוד ספורט כמו כדורי וכפפות בייסבול, בהמשך גם בגדי ספורט ובשנת 1933 לראשונה השיקו מקל גולף מתוצרת יפנית שזכו לפופולריות רבה. בהמשך מפעלי החברה הוקמו בלוס אנג'לס בארה"ב.

סינון

מציג 38-1 מתוך 38 תוצאות

38תוצאות

סינון

מציג 38-1 מתוך 38 תוצאות

38תוצאות

כדי ליצור פופולריות, המותג Mizuno החל לבצע שיתופי פעולה עם ספורטאים וקבוצות ספורט נבחרות אשר קידמו את מוצרי המותג ובעיקר את נעלי הספורט והפכו אותם לנחשקים ופופולריים בכל העולם. כיום נעלי מיזונו נחשבות לפופולריות מאוד, הרבה בזכות האיכות הגבוהה שלהם, וההתאמה לענפי ספורט רבים כמו ריצה, אתלטיקה ועוד.

נעלי Mizuno מיוצרות כיום לגברים ולנשים, והן בולטות מאוד בצבעוניות שלהן, כמעט כל נעלי הקולקציה מכילים כמה צבעים נועזים, כמו ורוד זוהר, כתום, אדום ועוד. כמובן שאפשר למצוא גם דגמים קלאסיים לגברים ונשים בצבעים פחות נועזים כמו שחור, כחול, אפור או שילובים עדינים. מבחינת עלויות, תג המחיר של נעלי Mizuno גבוה במיוחד, אך נראה שהמחיר שווה את האיכות והנוחות של הנעליים.