מגנום | Magnum

המוצר התווסף בהצלחה לסל הקניות


מגנום | Magnum

מגנום הוא מותג מוביל לנעלים מאסיביות גבוהות למטרת עבודה ואימון. המותג הוקם בשנת 1982 והחל לייצר נעלי אימון לסוכני ה - FBI. הדרישה לנעלי אימונים מאסיביות לסוכנים הייתה ברורה, הרי מדובר באימונים אינטנסיביים הדורשים נעליים חזקות, אך באותה נשימה גם קלות לאימונים. המותג מגנום השקיע רבות בפיתוח נעלי אימונים בסגנונות שונים ובדגש על עורות איכותיים המשלבים ברזל ואטומים למים.

סינון

מציג 1-1 מתוך 1 תוצאות

1תוצאות

סינון

מציג 1-1 מתוך 1 תוצאות

1תוצאות

עם השנים הפכו מגפי Magnum לשם נרדף של איכות, בעיקר למי שחיפש נעלי אימונים המזוהים עם נעלי אימון של סוכני משטרה ואנשי צבא, הרי מרבית הלקוחות של מותג Magnum היו כוחות הצלה, משטרה וצבא. למעשה, צוות הפיתוח של המותג מגנום היו גם אנשים המגיעים מהמערכת הצבאית וכוחות הביטחון, אשר סייעו לפתח נעלים איכותיות המתאימות לתנאי שטח קשים ותנאי מזג האוויר המשתנים.

בשנת 2006 היו נעלי Magnum מספר 1 בעולם לאנשי כוחות הביטחון וההצלה, הרבה בזכות הנעליים הנוחות והמתאימות לאתלטיקה קלה, אך היו דגמים שהתאימו למגוון רחב של משתמשים, כך שלא פלא שהמותג הפך למבוקש מאוד.

בהמשך החל מותג Magnum להרחיב את קולקציית הנעלים גם לתעשיות נוספות, ושיפר את עיצוב הנעליים. השינוי שנעשה אפשר גם לעובדי בניין ותעשיות שונות ליהנות מהאיכות הגבוהה של הנעליים לצרכים נוספים. אבל נראה שהמותג לא נח לרגע, ובהמשך דרכו פיתח גם נעלי בריאות. כיום נעלי מגנום משלבים טכנולוגיות ייחודיות ונמכרים בכל רחבי העולם.