קנקן | Fjallraven

המוצר התווסף בהצלחה לסל הקניות


קנקן | Fjallraven

מותג התיקים Fjallraven Kanken וכפי שרבים מכירים אותו, תיקי קנקן נחשב לאחד המותגים המובילים בעולם לתיקי גב, הרבה בזכות האיכות והחותם הייחודי שאחראי לו העיצוב האייקוני. המותג החל את דרכו בעיירה הקטנה אורנסקולדסוויק בשבדיה, מקום בו ההרים והיער נפגשים עם הים. המותג החל לייצר תיקים ולאחר מכן גם ביגוד וציוד למטיילים, מתוך רצון להנגיש את הטבע למטיילים.

סינון

מציג 4-1 מתוך 4 תוצאות

4תוצאות

סינון

מציג 4-1 מתוך 4 תוצאות

4תוצאות

תיקי Fjallraven Kanken מזוהים מאוד עם העיצוב השוודי האמיתי, כיוון שהוא מתמקד בפשטות. לא תמצאו בו דגמים מפוארים, גם לא עורות, לא עיצובים נועזים וגם לא נצנצים, אלא פשטות במיטבה.  לצד הפשטות המדוברת, המותג גם שם דגש על פרקטיות, הרי אין טוב יותר מלקנות תיק פרקטי, ואיך אומרים - כזה שעושה את "העבודה".

מותג Fjallraven Kanken אינו מסתפק רק בעיצוב תיקים, אלא פועל מתוך אג'נדה ברורה - לעודד אנשים לבלות זמן רב יותר בטבע, על ידי ייצור תיקים ייחודים ופרקטיים שמתאימים למטיילים. למעשה, המותג לא עוקב אחרי מגמות אופנה מובילות, אלא שוזר בעיצובים פשטות, ואיכות.

המותג Fjallraven Kanken עושה שימוש בחומרים איכותיים ביותר, איכות המורגשת היטב בעת השימוש בתיקים, החל מהתיפורים המדויקים, הכיסים, תאי האחסון ותצורת סגירת התיק. הכל מחושב לפרטי פרטים ומונגש למטיילים בצורה אבסולוטית.