דר מרטינס | Doc Martens

המוצר התווסף בהצלחה לסל הקניות


דר מרטינס | Doc Martens

דר מרטינס הוא מותג הנעלה בריטי שזכה להצלחה מסחררת בשוק הגרמני, ולאחר מכן בכל רחבי העולם. הנעליים של המותג היו להיט במשך 50 שנה, החל משנת 1960 ועד שנת 2010, שאז נמכרו מעל 100 מיליון זוגות ברחבי העולם. את הנעליים פיתח הרופא הגרמני דוקטור קלאוס מרטינס אשר זכו להצלחה מסחררת. את הנעליים פיתח בהשראה של נעלי צבא, לאחר שחש כאבים בקרסול ומצא כי נעליים גבוהות אכן יהיו לו לעזר.

סינון

מציג 12-1 מתוך 12 תוצאות

12תוצאות

סינון

מציג 12-1 מתוך 12 תוצאות

12תוצאות

הנעליים בזמן זה לא צברו תאוצה, עד שבשנת 1959, יצרנית ההנעלה הבריטית רכשה את הפטנט מהרופא והחלה לייצר כמות עצומה של נעליים כאלה בכל רחבי העולם. תחילה יוצרו נעליים בצבעים שחור בלבד עם תיפור צהוב שהיה אייקוני, אך עם השנים החל המותג Dr Martens לייצר גם נעליים צבעוניות אשר זכו להצלחה מסחררת, כדוגמת נעליים אדומות, עם דוגמת פרחים, גרפיטי ועוד.

עם השנים נעלי Dr Martens שזכו להצלחה מסחררת בשנות השישים נעלמו מעט מהאופנה, אך הם זכו לקאמבק מחודש בשנת 2007 ובעיקר בקרב צעירים וחובבי אופנת הגראנג'. עד היום ניתן לראות את הביקוש לנעלי דוק מרטינס שבאופן קבוע מוצגות לנו לצד מגפונים בחנויות נעליים מובילות בכל רחבי העולם. נראה שהנעליים האייקוניות לא הולכות להיעלם מהמדפים, במיוחד נעלי דוק מרטינס הגבוהות המזוהות עם המותג הוותיק, שחורות עם תיפורים צהובים.