דיזל | Diesel

המוצר התווסף בהצלחה לסל הקניות


דיזל | Diesel

Diesel הוא אחד המותגים הבולטים בזירת הג'ינסים, ושם נרדף לאיכות ללא פשרות. המותג החל את דרכו בשנת 1978, במטרה לעצב את הג'ינס האולטימטיבי שישמש כאייקון האופנה הבולט בעולם. את המותג דיזל הקים נצו רוסו, יזם אופנה שגדל באיטליה והחל ללמוד אופנה בגיל צעיר. כשהיה בן 15 בלבד תפר לבדו ג'ינס, רכש מתפרה קטנה ומאז הכל היסטוריה.

סינון
Page:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

מציג 60-1 מתוך 215 תוצאות

215תוצאות

סינון
Page:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

מציג 60-1 מתוך 215 תוצאות

215תוצאות

מטרת מותג דיזל היא לייצר ג'ינסים שהם סגנון חיים, סוג של שייכות חברתית וזהות. במשך השנים המותג החל לצאת מאזור הנוחות של ג'ינסים, והחל לייצר קולקציות ייחודיות המשלבות חולצות טי-שירט, מעילים, הלבשה תחתונה, נעליים, תיקים ועוד מגוון אביזרי אופנה מוקפדים. מובן שמדובר בתג מחיר גבוה, אך נראה שהאיכות והפופולריות של דיזל בהחלט שוות את המחיר הגבוה, במיוחד כשמדובר על ג'ינס שמחזיק למשך שנים רבות.

המותג Diesel פונה בעיקר לצעירים, עם סיסמה אייקונית שהפכה לסמל סטטוס של המותג - FOR SUCCESSFUL LIVING. דיזל גם ידועה בהפקות הצבעוניות, בקמפיינים הנועזים והחצופים שזכו לסקירות חיוביות ושליליות בכל רחבי העולם. אבל איך שלא נסתכל על זה, דיזל הוא מותג חזק, עם אמירה ייחודית, סגנון עיצוב צעיר ונחשק, שבהחלט בולט ובועט עוד מיום הקמתו.

את הפריטים האייקונים של מותג דיזל תוכלו למצוא בכל רחבי העולם, והם נמכרים בכ - 400 חנויות הדגל הפרוסות ברחבי העולם ובלמעלה מ - 5,000 נקודות מכירה בעולם ובאתר.