בלנסטון | Blundstone

המוצר התווסף בהצלחה לסל הקניות


בלנסטון | Blundstone

בלנסטון הוא מותג נעליים אוסטרלי מוביל בעולם לנעלי נוחות ונעלי עבודה, עם קולקציה מדויקת של נעלים אייקוניות המזוהות עם נעלי עבודה מאסיביות וגבוהות יחסית. אין ספק שהמותג Blundstone הוא שם נרדף לאיכות, במיוחד עבור מי שמחפש נעליים אטומות לגמרי, חזקות, עשויות מעור חזק ועמיד שנראות לא רע בכלל.

סינון

מציג 3-1 מתוך 3 תוצאות

3תוצאות

סינון

מציג 3-1 מתוך 3 תוצאות

3תוצאות

קצת על המותג האוסטרלי.

Blundstone, חברת ההנעלה האוסטרלית, הוקמה בשנת 1859 על ידי האחים ג'יימס ותומס קטברסטון אשר היו מתיישבים שהגיעו מאנגליה לאי טסמניה השוכן למרגלות חופי אוסטרליה הציוריים. שני האחים הקימו מפעל והחלו לייצר נעליים, עד שקנו אותם יצרני נעליים ג'ון ואליזה בלנסטון אשר בבעלותם היה מותג נעליים אחר, ולכן הם איחדו את השמות ויצרו את מותג "בלנסטון" העולמי.

כיום המותג נחשב למצליח בעולם, עם קהל לקוחות אמין ועקבי, הקונה פעם אחרי פעם נעלי Blundstone, לעיתים בצבעים שונים ולעתים אותן נעליים בדיוק, רק חדשות. למעשה, קהל גדול של לקוחות נועלים אך ורק נעלי Blundstone, בעיקר בחורף וכנעלי עבודה לעבודות כפיים.

העור הגמיש, הסוליה העבה, האטימות המוחלטת למים, החוזק והעמידות - כל אלה הופכים את המותג למבוקש מאוד בעולם. Blundstone מייצרת נעליים בסגנון דומה מאד, אך עם צבעים שונים שיכולים להיות גווני חום, שחור, עור רגיל או הפוך, צהוב כהה וכחול. הנעליים מיוצרות גם לילדים ונשים, ונמכרות בכל רחבי העולם.