אלדו מורו | Aldo Moro

המוצר התווסף בהצלחה לסל הקניות


אלדו מורו | Aldo Moro

אלדו מורו הוא מותג אופנה בולט בפריטים הייחודיים שלו, ונחשב למותג איטלקי מצליח בעולם. המותג קיים עוד משנת 1989 ומציע בעיקר טישירטים וחולצות מכופתרות לגברים. בין היתר, למותג גם בושם מוביל לגברים, בשמים לגברים כמו  BLUו - NERO שבהחלט מזוהים עם המראה איטלקי המאצ'ו הגברי. המותג מציע בגדים ואביזרים רק לגברים, ובעיקר לכאלה שמחפשים חולצות עם שיק מיוחד המזוהות עם האופנה האיטלקית המשובחת.

סינון
Page:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

מציג 60-1 מתוך 278 תוצאות

278תוצאות

סינון
Page:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

מציג 60-1 מתוך 278 תוצאות

278תוצאות

מלבד החולצות הייחודיות של מותג אלדו מורו, המותג מציע גם שלל אביזרי אופנה מדליקים כמו נעליים, תחתוני בוקסר וכל מה שגבר צריך כדי להתלבש בסטייל איטלקי הורס. גם מכנסי ג'ינס הורסים יש למותג, עם סגנון מדויק שבהחלט אי אפשר להתעלם ממנו.

בואו נדבר על החולצות של המותג Aldo Moro.

אם נסקור את החולצות של המותג אלדו מורו, נראה דפוס עיצוב אייקוני בולט בקולקציות החולצות של המותג. הן מגיעות בשלל הדפסים מדליקים, אך באותה נשימה סולידיות מאוד. הדפסים צבעוניים ומקושקשים מידי לא תמצאו בחולצות של מותג Aldo Moro, אלא בעיקר הדפסים קלאסיים עם אמירה אייקונית מושלמת. החולצות של המותג אלדו מורו מתאימות בעיקר לגברים שמעריכים אופנה, אך בד בבד מעוניינים לרכוש חולצות במראה סולידי המתאים ליציאה או ליום יום לעבודה.

כאן בחנות פלטין תמצאו שלל פריטים של מותג Aldo Moro שיאפשרו לכל לקבל לוק איטלקי מושלם!