אדידס | Adidas

המוצר התווסף בהצלחה לסל הקניות


אדידס | Adidas

Adidas הוא מותג ספורט בולט בעולם, עם שלל מוצרים ופריטים אייקונים שהפכו לסמל סטטוס ספורטיבי בקרב מתאמנים, שחקני כדורגל ושחקנים מענפי ספורט נוספים. אדידס נחשב למותג מצליח בכל העולם, עם לוגו שכולנו מכירים היטב המורכב משלושה פסים לאורך המזוהים עם המותג ומופיעים על כל פריט שלו, החל מבגדי הספורט ועד האביזרים השונים של המותג.

סינון
Page:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

מציג 60-1 מתוך 332 תוצאות

332תוצאות

סינון
Page:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

מציג 60-1 מתוך 332 תוצאות

332תוצאות

קבוצת Adidas היא במקור חברה גרמנית, ולא בכדי היא קבוצה, כיוון שתחתיה תמצאו שלושה מותגים בולטים ומצליחים; ריבוק, טיילורמייד ואדידס. אגב, שלושת הפסים של המותג וגם הלוגו עם הפרח מתבססים על שלושת המותגים הללו של הקבוצה. השם אדידס נגזר משמו של מייסד הקבוצה אדי דסלר, שהיה בעברו פועל בחנות נעליים. הוא החל לייצר נעליים בעצמו, עד שבשנת 1936 נסע לאולימפיאדת ברלין ושכנע את ג'סי אוונס, מגדולי האתלטים בכל הזמנים לנעול את הנעליים שלו.

הייחודיות של ADIDAS בולטת מאוד באיכות ובמגוון הרחב של המוצרים, שהרי מרבית הקולקציה המוצעת בחנויות ברחבי העולם מעוצבת בידי סטייליסטים ומעצבים מוכרים, המעצבים ביגוד ספורטיבי לכל ענפי הספורט הקיימים, וזאת לצד אביזרים משלימים ונעלי ספורט הנחשבים לאייקונים בענפי הספורט השונים. כך למשל אדידס מייצרת בגדי ונעלי ריצה, כדורגל, כדורסל, טניס, לספורט אירובי, קטרגל והרשימה עוד ארוכה. כמובן שקיימים גם בגדי אופנה בסגנון ספורטיבי.

לצד כל אלה, מייצר המותג אביזרי ספורט וביגוד לכולם - לילדים, לנשים ולגברים, בהם תיקי ספורט ואופנה, מגיני זיעה, כובעי קסקט, בקבוקי שתייה ועוד.